Csatlakozott:
2013-04-27
Bemutatkozás: ... Tarsam szerint, egy csodalatos ferfiu vagyok, okos, ertelmes, kedves, elozekeny, intuitiv, es egy gyonyoru kisangyalnak az edespja... Amit szeret bennem a legjobban: az orrom annak szep ive...:) hat igen van ilyen, illetve szereti bennem azt hogy jo szivu vagyok, es amellett hogy akinek tudok segitek, azert kitudom szamitani ellenfeleim lepeseit, hibat nem kovetve. Magam tapasztalatai, konok vagyok, ontorvenyu, hatarozott, es szigoru mint magammal mint a kornyezetemmel szemben. Es eme ketoldali jellemzes pont megszuli azt az embert aki valojaban vagyok, akinek a vilag islat... Ez igy tokeletes!